הצעת מחירצרו קשרפייסבוק

חקלאות

GLOBALG.A.P IFA למשק החקלאי

GLOBALG.A.P IFA למשק החקלאי

תקן גלובלגאפ למשק החקלאי המשולב GLOBALG.A.P IFA התקן לבטיחות מזון הנפוץ ביותר בחקלאות בעולם ובישראל (בתת-התחום של פירות וירקות) והוא מגדיר "תנאי גידול נאותים" GAP- Good Agricultural Practice. במגוון של תחומי ייצור חקלאי.

קרא עוד

GLOBALG.A.P PPM לשתלנות וחומרי ריבוי

GLOBALG.A.P PPM לשתלנות וחומרי ריבוי

תקן זה לבטיחות מזון בשלב הראשוני של התהליך החקלאי – חומר הריבוי (ייצור שתילי ירקות, שתילי עצים וכד') הוטמע בתוך תקן GLOBALG.A.P. IFA ומהווה חלק בלתי נפרד ממנו. התקן מגדיר "תנאי גידול נאותים" ברמת המשתלה וייצור חומרי הריבוי.

קרא עוד

GLOBALG.A.P GRASP לאחריות חברתית

GLOBALG.A.P GRASP לאחריות חברתית

זהו איננו תקן, אלא תוספת למבדק GLOBALG.A.P הרגיל, למשק החקלאי או המשתלה. מבדק גלובאלגאפ לאחריות חברתית (GRASP) הינו תוספת. GRASP פירושו GLOBALGAP Risk Assessment on Social Practices

קרא עוד

IMC-GAP לגידול קנאביס רפואי

IMC-GAP לגידול קנאביס רפואי

תנאי גידול נאותים של קנביס לשימוש רפואי נכתבו בשיתוף עם משרד החקלאות וגורמי מקצוע, במסגרת רפורמת המדיקליזציה של ענף הקנביס הרפואי בישראל. התקן מגדיר תנאים לגידול נאות של צמחי קנביס. חוות הריבוי והגידול של צמחי הקנביס לשימוש רפואי יהיו תחת בקרה רציפה ועליהן לעמוד בדרישות החקלאיות, הסביבתיות והבטיחותיות של מפרט הדרישות הנ"ל. המכון לבקרה ואיכות איי.קיו.סי בע"מ הוסמך על ידי היק"ר (היח' לקנביס רפואי) במשרד הבריאות לאשר מגדלים לתקן זה.

קרא עוד

אורגני - לשיווק בישראל - PPIS

אורגני - לשיווק בישראל - PPIS

אנו מאשרים ארגונים בתעשייה החקלאית ותשומותיה (ייצור קומפוסט וכד') וכן ארגונים מתעשיית המזון המעובד לכל אורך שרשרת הטיפול במוצר, החל מחומר הריבוי, דרך הגידול, אריזה, שינוע, עיבוד ושיווק מוצרים אורגניים, לפי תקנות התוצרת האורגנית-ייצורה ומכירתה – מן הצומח ומן החי. הדבר נכון גם למוצרים שאינם מוצרי מזון כגון קוסמטיקה או Non-FOOD אחרים.

קרא עוד


אישור אורגני - לשיווק בארה

אישור אורגני - לשיווק בארה"ב

אנו מוסמכים לאשר את כל שרשרת הייצור של מוצרים אורגניים המיועדים לייצוא לארה"ב לפי תכנית NOP של ארה"ב (7CFR §205).  אישור זה איננו כולל את היצוא האורגני לקנדה.

קרא עוד

שופרסל תוכנית הפיקוח

שופרסל תוכנית הפיקוח

אנו מאשרים מגדלים המחזיקים בהסכם אספקה חתום עם רשת שופרסל ובעלי קוד ספק.AgroCheck

AgroCheck

תוכנית הבקרה והפיקוח על תוצרת חקלאית לשוק המקומי של המכון לבקרה ואיכות איי.קיו.סי בע"מ. מטרת התכנית לספק לרשת הקמעונאית בטחון בתוצרת החקלאית הטריה שנרכשה לשיווק בחנויותיה *** לא בדוק , לא בשוק! ***

קרא עוד