הצעת מחירצרו קשרפייסבוק

AS9100 מערכות ניהול איכות תעופה וחלל


המכון לבקרה ולאיכות (IQC), פועל מזה שנים רבות בתחום קידום האיכות, התעדה לתקנים בינלאומיים והדרכה לאיכות. המכון חבר לארגון האמריקאי הידוע היטב בתחום התעופה והחלל  NSF-ISR, כדי להתעיד ארגונים שונים העוסקים בתחום לתקן AS9100, ולהפיק את מירב היתרונות מהתעדה זו.
סדרת תקני AS9100 מציבה דרישות עבור מערכות ניהול איכות בכל הרמות של שרשרת האספקה בתעופה. יישום מושכל של עקרונות התקנים צפוי להביא לשיפור באיכות התהליכים והמוצר, שיפור רמת התכנון וצמצום בעלויות.

ארגונים בתעשיות התעופה והחלל ובתעשיות הביטחוניות המחויבים לשביעות רצון הלקוח ולעמידה בדרישות סטטוטוריות ורגולטוריות ישימות, חייבים לייצר מוצרים אמינים ובטוחים, וכל זאת בעלויות המאפשרות רכישתם ע"י הלקוחות. הגלובליזציה של התעשייה והשונות הנובעת מכך בדרישות ובציפיות אזוריות ולאומיות הפכו מטרה זו למורכבת אף יותר.

  • מבט מתחת למטוס כחול-לבן בשמיים - תקן AS 9100 - IQC

אודות התקן


AS9100 הוא תקן לתעשיית התעופה והחלל המתבסס על דרישות מערכת ניהול איכות ISO 9001
AS9100 כולל את דרישות ISO 9001 בנוסף לדרישות מערכת איכות נוספים, אשר נקבעו על-ידי תעשיית התעופה על מנת לספק את דרישות האיכות של NASA and FAA . מטרתו של AS9100 היא ליישם מערכת ניהול איכות אחידה לשימוש בתעשיית התעופה.


דרישות התקן


תקן AS9100 דורש תיעוד נהלים ותהליכים לזיהוי ליקויים בכל פעם שמתגלה תקלה, זיהוי שמוביל למוצרים עם פחות "פגמים" וירידה בעלויות הייצור


למי מיועד התקן


חברות המותעדות לתקן AS9100 פתוחים לשווקים חדשים המעדיפים ספקים שבחרו להיות מותעדים לתקן. חברות המיישמות את דרישות התקן הגדילו את שביעות רצון הלקוחות שלהם והתחייבו לספק שירותים ומוצרים איכותיים ללקוחות שלהם, דבר המהווה יתרון לכלל קהילת תעשיית התעופה והחלל


 להצעת מחיר לחצו כאן


תקנים נוספים בתחום: